سوالات متداول
:: مشکلات مرورگر
1 - درصورت بروز خطای Certificate در مرورگر، جهت رفع مشکل چه کاری می توان انجام داد؟
می بایست تاریخ و ساعت سیستم خود را تنظیم و بروز نمایید.
2 - در صورت بروز خطای certificate در یک سایت خاص در مرورگر موزیلا فایرفاکس چه کاری می توان انجام داد؟
دریافت Certificate از سایت‌های نامعتبر به هیچ عنوان به شما توصیه نمی‌شود! از این رو پیش از قبول و دریافت هر Certificate از درستی آدرس سایت و معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید. در صورت اطمینان از معتبر بودن سایت، در اولین مرحله تاریخ و ساعت سیستم را چک کنید و از به روز بودن آن‌ مطمئن شوید. مرحله ی بعداز خطای اعلام شده گزینه ی advanced را انتخاب کرده و سپس برروی گزینه ی add exception کلیک کنید. در پایان با انتخاب گزینه Confirm Security Exception، مشکل Certificate برطرف شده و سایت مورد نظر باز می‌شود. لازم به ذکر است در ورژن های قدیمی مرورگر موزیلا فایرفاکس ابتدا می بایست گزینه ی I Understand the Risks و سپس گزینه ی Add Exception را انتخاب کرده و سپس ادامه ی مراحل را مطابق با راهنمایی بالا انجام دهید.
3 - در صورت بروز خطای Your Connection is not private در مرورگر گوگل کروم چه کاری می توان انجام داد؟
دریافت Certificate از سایت‌های نامعتبر به هیچ عنوان به شما توصیه نمی‌شود! از این رو پیش از قبول و دریافت هر Certificate از درستی آدرس سایت و معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید. در صورت اطمینان از معتبر بودن سایت، در اولین مرحله تاریخ و ساعت سیستم را چک کنید و از به روز بودن آن‌ مطمئن شوید. سپس در مرورگر خود می توانید روی گزینه Advanced و سپس گزینه Proceed to کلیک کنید. لازم به ذکر است در ورژن های قدیمی مرورگر گوگل کروم جایگزین خطای Your Connection is not private با خطای The site's security certificate is not trusted روبرو شده که درصورت بروز این خطا باید از گزینه ی Proceed anyway استفاده نمایید.
4 - در صورت دریافت خطای The Connection Was Reset در مرورگر چه کاری می توان انجام داد؟
درصورت دریافت این خطا در مرورگر می بایست مراحل زیر را یکی پس از دیگری انجام دهید: 1- انجام تنظیمات پراکسی و پاکسازی حافظه نهان مرورگر 2- ریست مرورگر 3- ریستارت سیستم 4- قرار دادن Firewall بر روی Allow all
جهت بررسی پوشش خدمات +ADSL2 در منطقه خود تلفن ثابت خود را وارد نمایید
وب مک طراحی سایت در مشهد بهینه سازی سایت در مشهد